سوالات متداول

سوالات متداول

با توجه به اینکه سایت ما دارای نماد اعتمات تجارت الکترونیکی قابل پیگیری از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی میباشد ترجیح ما برای سهولت شما مشتریان عزیز پرداخت اینترنتی میباشد. در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت اینترنتی نمی باشید، میتوانین از روش پرداخت کارت به کارت استفاده کنین. همینطور داخل شهر تهران میتوان پرداخت در محل داشته باشید.

در صورت هر گونه مشکل در پرداخت میتوانین با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید تا مشکل را حل کنیم.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس NEWTRACKING.POST.IR استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

بله پرداخت در محل برای دوستان عزیزی که ساکن تهران هستند وجود دارد.

خیر در حال حاضر پرداخت در محل در شهرستانها امکان پذیر نمی باشد اما این دوستان عزیز می توانند توسط اقوام و آشنایان خودشان که در تهران ساکن هستند اقدام نمایند.

در این حالت امکان دارد که پرداخت به صورت کامل انجام نشده باشد چنانچه وجه کسر شده از حساب شما ظرف ۷۲ ساعت به حسابتان بازنگشت حتما با ما تماس بگیرید.

فاکتور فروش به صورت معمول به همراه بسته برای تحویل گیرنده ارسال خواهد شد اما اگر شما تمایلی به دریافت فاکتور نداشته باشید در بخش توضیحات سفارش حتما ذکر کنید.

ارسال کالا از طریق پیک موتوری برای شهر تهران، از طریق پست پیشتاز،تیپاکس و یا باربری برای شهرستان ها انجام خواهد شد. در صورتی که تمایل به شیوه ارسال خاصی دارید، حتما با ما در تماس باشید.

به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید و سفارش خود را به صورت حضوری ثبت و دریافت نمایید.

لطفا قبل از اینکه حضوری تشریف بیارید با پشتیبانی ما هماهنگی های لازم، جهت موجودی و یا در دسترس بودن محصول و ساعات کاری فروشگاه ، را به عمل بیاورید.

اولویت سیاست فروشگاه ما سود کمتر و فروش بیشتر است.

همینطور اکثر محصولاتی که در فروشگاه عرضه میگردد، نماینده رسمی فروششان هستیم و یا  مستقیما از وارد کننده این محصولات تهیه می شود.

در ضمن بر اساس تجربه زیاد این فروشگاه در فروش ابزار آلات، فقط کالاهایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میشود.

در صورت هر گونه مشکل یا سوال، میتوانید با ما تماس داشته باشید.

شماره تماس های ما:

  • ۰۲۱-۶۶۷۵۵۰۹۲
  • ۰۲۱-۶۶۷۰۱۹۰۶
  • ۰۹۱۲۲۵۰۵۹۵۲

آدرس فروشگاه حضوری ما:

  • تهران- خیابان امام خمینی – نرسیده به ترمینال فیاض بخش – پاساژ ایران – پلاک ۱۷