به فروشگاه بزرگ ابزار مهراد خوش آمدید

[woodmart_title align="right" title="اطلاعات ارسال کالا"]
برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس NEWTRACKING.POST.IR استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

فاکتور فروش به صورت معمول به همراه بسته برای تحویل گیرنده ارسال خواهد شد اما اگر شما تمایلی به دریافت فاکتور نداشته باشید در بخش توضیحات سفارش حتما ذکر کنید.

ارسال کالا از طریق پیک موتوری برای شهر تهران، از طریق پست پیشتاز،تیپاکس و یا باربری برای شهرستان ها انجام خواهد شد. در صورتی که تمایل به شیوه ارسال خاصی دارید، حتما با ما در تماس باشید.

 

به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید و سفارش خود را به صورت حضوری ثبت و دریافت نمایید.

[woodmart_title align="right" title="اطلاعات پرداخت"]
پرداخت به صورت آنلاین، پرداخت در محل برای همراهان ساکن تهران و پرداخت به صورت کارت به کارت برای تمامی عزیزان امکان پذیر است اما پیشنهاد ما به شما پرداخت به صورت آنلاین است که در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می شود.

بله پرداخت در محل برای دوستان عزیزی که ساکن تهران هستند وجود دارد.

خیر در حال حاضر پرداخت در محل در شهرستانها امکان پذیر نمی باشد اما این دوستان عزیز می توانند توسط اقوام و آشنایان خودشان که در تهران ساکن هستند اقدام نمایند.

 

در این حالت امکان دارد که پرداخت به صورت کامل انجام نشده باشد چنانچه وجه کسر شده از حساب شما ظرف ۷۲ ساعت به حسابتان بازنگشت حتما با ما تماس بگیرید.

 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اسکرول به بالا